MENU

Mocznik nawóz cena


NIP 956-230-52-29
Nazwa Firmy: BELOR-Polska Sp. z o.o.
WWW: http://www.belor-polska.eu/
Adres Władysławowo 41
Miejscowość Elbląg
Kod pocztowy 82-300
Telefon 55 232 81 58

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Mocznik jest jednym z najlepszych nawozów dostępnych na rynku. Gwarantuje on nie tylko harmonijny i równomierny wzrost roślin, ale też doskonale reguluje wchłanianie fosforu i potasu. Poprawia również  ich ukorzenienie i zwiększa odporność na choroby. Dodatkowo nie pozostawia w roślinie szkodliwych azotanów i trudno wypłukuje się z gleby, gwarantując bogate źródło tego minerału dla wzrastających plonów na dłużej.

Jaka jest natomiast cena tego nawozu? Mocznik nie musi wcale kosztować dużo — wystarczy bowiem skorzystać z oferty dobrego dystrybutora. Jednym z nich jest firma Belor Polska. Gwarantuje ona szeroki wybór różnych nawozów dla rolników czy sadowników. Przedsiębiorstwo to współpracuje z najlepszymi producentami nawozów, w tym też mocznika, dlatego może pozwolić sobie na atrakcyjne ceny.

Stosuj go w swojej uprawie, a sam zobaczysz, jak doskonale wpływa na rośliny. Dzięki swojej uniwersalności możesz go wykorzystywać przy najróżniejszych gatunkach zbóż, warzyw czy owoców. Wejdź na stronę internetową sklepu i dowiedz się więcej o sposobach używania i korzyściach, jakie z niego płyną.

Data dodania: 23-05-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu