MENU

Krajalnica Ma Ga • F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


NIP 822-100-53-71
Nazwa Firmy: F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć
WWW: https://probox.pl/
Adres Trakt Brzeski 58
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 05-077
Telefon 22 77 33 893

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Wyposażenie sklepu mięsnego jest już teraz bardzo określone. Zwykle klienci przyzwyczajeni są do różnego rodzaju udogodnień, na które mogą liczyć, jeśli składają zamówienie na konkretny towar i chcą mieć pewność, że taki właśnie otrzymają. Tym, co zwykle jest na stanowisku sklepu mięsnego potrzebne, jest krajalnica Ma Ga, która przez wielu polecana jest jako jedna z najlepszych na rynku. Dzięki niej nie będzie już żadnego problemu z pokrojeniem wędlin dla klientów, którzy oczekują nawet najcieńszych plasterków.

Na stronie probox.pl znajduje się oferta sklepu, który zajmuje się sprzedażą krajalnic i innych tego typu urządzeń, które potrzebne są w sklepie mięsnym. Dzięki temu możliwe będzie prowadzenie takiej działalności, która wielu klientów nakłoni do powrotu i dalszego zakupu mięsa właśnie u Ciebie.

Data dodania: 17-09-2017
Użytkownik Michalina Czerwińska dodał komentarz Ocena 4
Małe osiedlowe sklepy mięsne już raczej są na wymarciu, ale wszystkim pozostałym przy życiu polecam zaopatrywać się w tym sklepie. Kupiłem u nich krajalnice i jest super. Ceny mają konkurencyjne.
Opublikowano: 2018-03-21 14:49:14

Firmy w pobliżu