MENU

https://hurtownia-kosmetyczna.com.pl/ - Wosk do depilacji


NIP 6690405751
Nazwa Firmy: Rejuvi Cosmetics Teresa Maciejewska
WWW: https://hurtownia-kosmetyczna.com.pl/
Adres Jamneńska 55
Miejscowość Koszalin
Kod pocztowy 75-900
Telefon 94 345 76 01

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Marka Rejuvi Cosmetics Teresa Maciejewska to działający od lat na terenie Polski dystrybutor hurtowy i detaliczny. Jego domeną jest sprzedaż online kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji różnych stref ciała. Oferta obejmuje także możliwość zamówienia specjalnych akcesoriów do przeprowadzania zabiegów SPA zarówno samodzielnie, we własnym domu, jak i w salonie kosmetycznym.

Kupując w należącym do wspomnianej marki sklepie internetowym, można zaopatrzyć się w produkty zapachowe i bezzapachowe, z naturalnym składem, pochodzące od sprawdzonych producentów. Dostawca stara się promować lokalne firmy zajmujące się wytwarzaniem dobrej jakości kosmetyków. W sprzedaży dostępne są także wyroby wegańskie, na przykład pozbawiony składników odzwierzęcych wosk do depilacji, kremy itp.

Złożenie zamówienia jest możliwe po rejestracji darmowego, personalnego konta na stronie sklepu. Firma w regulaminie zastrzega sobie, że wysyła towar jedynie na terenie Polski, nie prowadzi dystrybucji poza granice kraju.

Data dodania: 12-07-2023
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu