MENU

Namioty dmuchane dla dzieci - e-dmuchance.eu


NIP 537-15-37-748
Nazwa Firmy: e-dmuchance.eu
WWW: https://e-dmuchance.eu/
Adres Stawki 2
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-193
Telefon +48 532 500 704

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Chcielibyśmy przedstawić Państwu firmę, która ma w swojej bogatej ofercie różnego rodzaju konstrukcje dmuchane, takie jak zjeżdżalnie, place zabaw czy poduchy do skakania, a także najwyższej jakości namioty dmuchane, do produkcji których firma używa tylko wysokiej klasy materiałów PCV, które są odporne na ścieranie i blaknięcie.

Jeśli chcą Państwo przejrzeć najnowszy katalog produktów firmy, to jest on dostępny na e-dmuchance.eu, są tam zarówno konstrukcje mniejsze, jak i te o większych gabarytach. Jako że są to namioty wypełnione powietrzem i posiadające solidną podstawę, można je z powodzeniem postawić praktycznie w każdym miejscu. Takie namioty świetnie sprawdzą się zarówno na firmowe eventy, jak i na inne imprezy okazjonalne, np. dyskoteki czy inne imprezy plenerowe, a co najważniejsze, nie ma żadnych problemów z rozstawieniem takiego namiotu. Istnieje też możliwość zamówienia specjalnej podłogi do konkretnego namiotu

Data dodania: 28-08-2018
Użytkownik imatrowi dodał komentarz Ocena 4
Dla mnie to, co oferuje nam ta firma jest w wysokiej jakości oraz spełnia standardy bezpieczeństwa. Dzięki czemu mamy gwarancję, że zabawa dzieci będzie nie tylko świetna, ale nie zrobią sobie one krzywdy.
Opublikowano: 2019-05-13 13:14:40

Firmy w pobliżu