MENU

Pieluchy tetrowe


NIP 7282458936
Nazwa Firmy: wyprawkowy
WWW: https://wyprawkowy.pl
Adres Słoneczna 37
Miejscowość Brzeziny
Kod pocztowy 95-060
Telefon 512-667-800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Dobrze znane wszystkim pieluchy z tetry straciły swoją funkcjonalność jako element do przewijania dziecka. Tutaj prym wiodą pieluchy jednorazowe, które można szybko wyrzucić z zawartością. Jednak w tym samym czasie wspomniane pieluchy zyskały nowe funkcję, które nie zawsze wpisują się w ustalone standardy. Dużą ofertę takich pieluch można znaleźć w sklepie Wyprawkowy.pl, gdzie mnóstwo kolorów i kształtów zachęca do robienia zakupów.

Pieluchy tetrowe to obecnie zarówno artykuł higieniczny, jak i często zastępca maskotki. Wiele dzieci upodobało sobie ten przedmiot jako niezbędny w czasie snu. W ofercie sklepu znajduje się mnóstwo wzorów pieluch, na których pojawiają się wesołe nadruki. W większości klienci mogą kupić standardowy rozmiar 70x80, który bardzo łatwo mieści się torbach i torebkach. Pieluszki są bardzo miękkie i miłe w dotyku. 

Data dodania: 07-10-2018
Użytkownik iteandis dodał komentarz Ocena 3
W tym sklepie każdy rodzic maluszka ma możliwość zakupienia np. wysokiej jakości akcesoriów, niezbędnych w codziennej pielęgnacji dziecka. Robię tu zakupy i z pewnością będę tu zaglądać w przyszłości. :)
Opublikowano: 2019-02-22 14:07:21

Firmy w pobliżu