MENU

https://glas-tech.pl/pl/szklo-laminowane/


NIP
Nazwa Firmy: GLAS-TECH S.A.
WWW: https://glas-tech.pl/pl/
Adres Rabowicka 17
Miejscowość Swarzędz
Kod pocztowy 62-020
Telefon +48 61 664 15 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Powszechnie stosowane w przemyśle motoryzacyjnym szyby to specjalnie przygotowane tafle szkła, które połączone ze sobą folią nigdy w przypadku stłuczenia nie rozpadają się na duże, bardzo ostre kawałki. Ich produkcją zajmuje się doświadczona firma Glas-Tech, która zawsze stawia na nowoczesne technologie i na pełną satysfakcję z realizacji usług, dopasowując się do potrzeb klienta.

Odpowiednio wykonane przez firmę szkło laminowane w przypadku zbicia rozpada się na drobny, niegroźny dla zdrowia i życia granulat, znajdując tym samym swoje zastosowanie nie tylko w motoryzacji, ale także na przykład w branży budowlanej. Aby dokładnie poznać ofertę, jak i atrakcyjny cennik dla niej, najlepiej po prostu zajrzeć na stronę pod adresem glas-tech.pl. Doświadczenie i najwyższa jakość produkcji idą tutaj w parze z konkurencyjną ceną.

Data dodania: 12-12-2018
Użytkownik kicordean dodał komentarz Ocena 3
Szkło laminowane od tej firmy ma świetne parametry a zastosowane przy jego produkcji technologie pozwalają spać spokojnie. Dla mnie są to świetne rozwiązania w budownictwie.
Opublikowano: 2019-02-22 14:37:22

Firmy w pobliżu