MENU

Bhp szkolenia poznań


NIP 7772538890
Nazwa Firmy: BHP-KOMPLEX
WWW: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl
Adres Malinowa 22
Miejscowość Komorniki
Kod pocztowy 62-052
Telefon 509321769

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Każdy zakład pracy bez względu na jego specyfikę ma obowiązek przeprowadzić szkolenie swojej kadry zarówno kierowniczej, jak i szeregowej. Większe zakłady pracy mają swoje komórki BHP, które to okresowo robią, jednak mniejsze firmy ich nie posiadają. Co zatem powinni zrobić pracodawcy, aby PIP nie robił problemów?

Aby mieć pewność, że każdy pracownik odbył odpowiedni dla zajmowanego stanowiska kurs BHP, szkolenia w Poznaniu można zamówić w firmie outsourcingowej BHP-KOmplex, która posiada doświadczonych trenerów, znających specyfikę każdego zawodu i umiejących prosto, lecz precyzyjnie przekazać istotne informacje swoim kursantom. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu szkoleń pozwala na fachowy instruktaż zarówno dla kadry kierowniczej, jak i pracowników fizycznych. Na stronie oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl znajdują się wszelkie informacje dotyczące zagadnień poruszanych podczas szkoleń.

 

Data dodania: 14-10-2017
Użytkownik inople dodał komentarz Ocena 3
Jak szkolenia to tylko z BHP-KOMPLEX! Są świetnie przygotowane, sprawnie przeprowadzone, a i cena nie zrujnuje budżetów waszych firm. :)
Opublikowano: 2019-12-05 15:18:14

Firmy w pobliżu