MENU

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c. - Choroba alkoholowa leczenie


NIP 888-305-90-58
Nazwa Firmy: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/
Adres Ługowiska 1
Miejscowość Choceń
Kod pocztowy 87-850
Telefon 721 70 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Często można spotkać się z kojarzeniem alkoholizmu wyłącznie z osobami biednymi i niewykształconymi. Jest to błędne myślenie. Okazuje się bowiem, że uzależnienie od alkoholu to problem, który dotyka osoby z różnych środowisk. Nie ma zasady co do tego, kto może zostać ofiarą tego nałogu. Aby zapobiec negatywnym skutkom, jakie niesie za sobą choroba alkoholowa, należy zastosować leczenie odwykowe w specjalnej klinice.

Jedną z nich jest Ośrodek OAZA. Indywidualne dopasowanie programów terapeutycznych oraz troskliwa opieka, którą otoczeni są podopieczni, przyczynia się do tego, że każdy z nich osiąga zadowalające, trwałe efekty w walce ze szkodliwym uzależnieniem. Co więcej, roczna pomoc po zakończeniu terapii w ośrodku, gwarantuje brak nawrotów uciążliwego nałogu.

Niesamowicie profesjonalne, ale jednocześnie pełne pasji i poświęcenia podejście do wszystkich pacjentów, zdecydowanie przyczynia się do tego, że klinice zaufało już wiele osób, które dziś są szczęśliwe i w pełni korzystają z drugiej szansy, którą dostali podczas terapii.

Data dodania: 17-01-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu