MENU

Archjudyta • Bateria chromowana


NIP
Nazwa Firmy: Sklep Archjudyta
WWW: https://sklep-archjudyta.pl/
Adres Ludowa 19
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Kod pocztowy 41-310
Telefon +48 662 002 392

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Nie ma nic dziwnego w tym, że w łazienkach oraz kuchniach pojawia się coraz więcej akcesoriów z wyższej półki. Potencjał w tym zakresie jest spory, ponieważ oferta rynkowa przedstawia się naprawdę zachęcająco. Ceny nie są wcale wysokie, co dla konsumentów stanowi bardzo dobrą wiadomość. Oczywiście trzeba jeszcze znaleźć sklep, w którym cenniki przedstawiają się pozytywnie. Jednym z nich jest bez wątpienia archJUDYTA – asortyment jest tam bardzo szeroki i opiera się na wyrobach od najwyżej notowanych producentów.

Świetną propozycją do łazienek czy kuchni jest bateria chromowana. Generalnie rzecz biorąc armatura zalicza się do najbardziej podstawowych akcesoriów, które powinny znajdować się w tych pomieszczeniach. Istotne jest jednak to, aby były to wyroby naprawdę wysokiej jakości, których wolne od problemów działanie będzie normą. To wynik starannego zaprojektowania oraz zastosowania materiałów naprawdę klasowych, zapewniających trwałość.

Data dodania: 18-05-2019
Użytkownik ofowharte dodał komentarz Ocena 3
Chcecie mieć łazienkę stylowo urządzoną? Myślę, że dzięki ofercie sklepu Archjudyta jest to możliwe. Mają tam np. meble łazienkowe czy baterie chromowane w dobrym guście. :)
Opublikowano: 2019-12-13 10:38:04

Firmy w pobliżu