MENU

Szkoleń BHP


NIP 785-167-37-77
Nazwa Firmy: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sławomir Tarant
WWW: http://www.tarant.com.pl/
Adres Os.Słowiańskie 23
Miejscowość Manieczki
Kod pocztowy 63-112
Telefon 502 198 844

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Nie da się ukryć, że pracownicy nieraz nieświadomi są zagrożeń, które wiążą się np. z zostawianiem narzędzi w przypadkowych miejscach. Profesjonalnie przygotowane szkolenia BHP w Jarocinie przeprowadza firma TARANT, która oferuje również kursy i szkolenia pierwszej pomocy czy też szkolenia przeciwpożarowe. Firma realizuje szkolenia BHP wstępne a także okresowe. Pomaga również we wprowadzaniu zaleceń organów kontrolnych.

Cechuje ją elastyczne podejście, ponieważ szkolenia mogą być organizowane bezpośrednio w sali w siedzibie u klienta lub też w sali wykładowej należącej do firmy TARANT. Zakresem swojego działania obejmuje takie miasta jak Gostyń, Poznań, Śrem czy Środa Wielkopolska. Odwiedź stronę tarant.com.pl, by móc lepiej przyjrzeć się przygotowanej przez nią ofercie. Firma oprócz wysokiej jakości szkoleń oferuje atrakcyjne ceny.

Data dodania: 05-01-2018
Użytkownik eghori dodał komentarz Ocena 3
Firma Tarant to oferta szkoleń z zakresu BHP na terenie Wielkopolski. Jesteśmy zachwyceni z możliwości współpracy z nimi - oferta jak najbardziej nas przekonuje. :)
Opublikowano: 2019-06-06 12:17:41

Firmy w pobliżu